Regulamin

 1. Pracownia „stylowo.com” zajmuje się wyłącznie sprzedażą  wysyłkową.
 2. Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem strony WWW znajdującej się pod adresem www.stylowo.com w formie umowy zawieranej na odległość, pomiędzy składającym zamówienie, zwanym dalej Kupującym a Sprzedającym.
 3. Zamówienia przyjmujemy na formularzu zamieszczonym na stronie lub na adres mailowy: biuro@stylowo.com
 4. Po wysłaniu zamówienia poprzez formularz na stronie www.stylowo.com lub bezpośrednio na adres mailowy biuro@stylowo.com sprzedawca przystępuje do wykonania projektu zaproszenia. Kupujący otrzymuje projekt zaproszenia, akceptuje lub informuje o ewentualnych zmianach, które mają być naniesione.

  Po akceptacji projektu i wpłacie należności, zostaje zawarta umowa pomiędzy sprzedawcą a kupującym i następuje realizacja zamówienia, do której stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego dotyczące sprzedaży.

 5. Sprzedający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania zamówienia na każdym jego etapie w przypadku niedostępności zamówionego towaru u dostawców lub z powodu innych ważnych przyczyn ekonomicznych lub logistycznych.
 6. Jeżeli po złożeniu zamówienia lub w trakcie jego realizacji okaże się, iż zamówiony artykuł jest obecnie niedostępny, Kupujący zostanie o tym niezwłocznie poinformowany za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie przez osobę upoważnioną do kontaktu z Kupującym. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji Kupującemu przysługuje prawo anulowania zamówienia i w przypadku dokonania płatności zwrotu całkowitej kwoty.
 7. Kupujący akceptuje, że oferowane przez stylowo.com produkty są wykonywane ręcznie, co nie daje możliwości na pełną powtarzalność przedstawianej oferty. Nie jest wadą to, że zakupiony produkt może minimalnie odbiegać w szczegółach od prezentowanego na fotografii. Produkty wykonywane przez Sprzedającego na indywidualne zamówienie Kupującego, nie podlegają zwrotowi, po akceptacji prototypu.
 8. Wszystkie wzory zaprojektowane są przez stylowo.com i chronione są prawami autorskimi.
 9. Złożenie zamówienia w naszej Pracowni równoznaczne jest z akceptacją niniejszego Regulaminu.
 10. Minimalne zamówienie na zaproszenia ślubne, komunijne, na chrzest i inne to 10 sztuk, nie realizujemy zamówień na mniejsze ilości.

Przesyłanie danych:

 1. Po dokonaniu zamówienia należy przesłać na nasz adres mailowy biuro@stylowo.com wszystkie dane niezbędne do realizacji

Państwa zamówienia.

 1. Wydruk tekstu w zaproszeniach. Prosimy o przesłanie:
 • opracowanego w pliku Worda lub Notatnika tekstu Państwa zaproszeń. Może to być tekst napisany przez Państwa lub wybrany z naszych propozycji.
 • informacji odnośnie personalizacji zaproszeń tj. czy będą one personalizowanie przez nas, czy też chcą Państwo, aby zostały wykonane do ręcznego wypisania nazwisk gości.,
 • w przypadku zaproszeń spersonalizowanych Nazwiska gości do personalizacji prosimy przesłać w pliku word Umieszczone jedno pod drugim, bez tabel i dodatkowych spacji, Odmienione w formie odpowiedniej do tekstu zaproszenia
 • Tekst ma zawierać wszystko co ma być wydrukowane-pełne

Państwa dane, wierszyki itp.

 • Prosimy o przemyślenie zawartości tekstu oraz sprawdzenie czy nie ma w nim błędów-przed wysłaniem ponieważ poprawki błędów, zmiany w tekście, przesłanie innych wersji tekstu, przygotowanie tekstu w innej czcionce znacznie wydłużają czas realizacji zamówienia (oczekiwanie na każdą kolejną poprawkę to ok. 2-4 dni)
 • Teksty z Państwa danymi przesyłamy do sprawdzenia i akceptacji w pliku pdf. Nie drukujemy niczego bez ostatecznej akceptacji przesłanego przez nas pdfu, nawet jeśli zmiany są drobne !!!  Czas realizacji liczymy od ostatecznej akceptacji do druku. Po zaakceptowaniu tekstów do wydruku, nie przyjmujemy reklamacji jeśli w tekście jest błąd, wszelkie poprawki łączą się z dodatkowymi kosztami !
 • Personalizacja zaproszeń jest bezpłatna.
 • Dodatkowa wkładka do zaproszenia wykonana na białym grubszym papierze w rozmiarze dostosowanym do wybranego wzoru zaproszenia to 0,50 zł/szt.
 • Nie robimy nadruków na kopertach
 • Nie negocjujemy cen
 • W cenę zaproszeń wliczona jest koperta w kolorze białym, w kolorze ecru dopłata 0,10 zł/szt.

Realizacja zamówienia:

 1. Realizacja zamówienia trwa od 10 do 21 dni roboczych (zawsze staramy się, aby ten czas był jak najkrótszy – w razie pilnych zamówień prosimy o pytanie jaki jest obecnie czas realizacji) , czas jest liczony od chwili zaakceptowania tekstu do wydruku lub zaksięgowania płatności na naszym koncie (w zależności od tego co nastąpiło jako ostatnie). Pdf z tekstem do akceptacji przesyłamy w czasie 2-5 dni roboczych od złożenia zamówienia (najlepiej zamówienie złożyć na miesiąc przed planowanym odbiorem zaproszeń). Prosimy o przemyślenie treści oraz sprawdzenie poprawności tekstów, ponieważ zmiany tekstu, czcionki itp. znacznie wydłużają czas realizacji zamówienia.
 2. Jeśli zależy Państwu na szybszej realizacji przed zakupem zapytajcie czy będzie to możliwe.
 3. Ekspresowy czas realizacji zamówienia w 3-5 dni ( plus czas dostawy) 30% drożej- cena nie podlega negocjacji.
 4. Czas realizacji wydłuża się znacznie  jeśli zamawiacie Państwo różne wzory zaproszeń ( np. 10 zaproszeń danego wzoru a 20 zaproszeń innego wzoru).
 5. Nasza pracownia nie jest tradycyjnym sklepem stacjonarnym, zamówione zaproszenia można odebrać lub obejrzeć wzory, tylko po umówienie się drogą mailową z co najmniej kilkudniowym wyprzedzeniem.
 6. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 15. Po tych godzinach oraz w soboty i niedziele prosimy o kontakt droga mailową.

Płatność i przesyłka

 1. Płatność całej kwoty przelewem lub 50% zaliczki a reszta przy odbiorze.
 2. Wysyłka odbywa się najczęściej za pośrednictwem kuriera Ups w cenie 20 zł lub 28 zł przy opcji za pobraniem.
 3. KSIĘGI GOŚCI najczęściej wysyłamy pocztą Polską: 11 zł / 16 zł (za pobraniem) – w przypadku kuriera ceny jw.
 4. Możliwy odbiór osobisty (Katowice, Chorzów, Bytom, Radzionków, Tarnowskie Góry) – po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Dane do przelewu:

05 1050 1230 1000 0092 0193 1574 ING Bank Śląski

stylowo

ul. Męczenników Oświęcimia 26/1

41-922 Radzionków

 1. Realizujemy zamówienia na próbki -Czas realizacji zamówienia na wzory – do 14 dni roboczych (w okresie maj-sierpień czas ten może się wydłużyć). Nie wykonujemy wzorów z tekstem klienta, wzory wysyłamy z losowo wybranym nadrukiem i czcionką. Zamówiony wzór nie jest gwarancją zamówienia identycznych ze wzorem zaproszeń w późniejszym czasie. Cena wzoru to: suma cen zaproszeń plus 6 zł koszt przesyłki. Po zamówieniu należy dokonać płatności na powyższe konto podając imię i nazwisko zamawiającego, po odnotowaniu płatności przystępujemy do realizacji zamówienia. Nie wysyłamy wzorów za pobraniem.
 2. W przypadku realizacji zamówienia zaproszeń według pomysłu klienta cenę i czas realizacji uzgadniamy indywidualnie.
 3. Dane osobowe, które Państwo podają są przetwarzane tylko i wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia. Nie wykorzystujemy ich w żaden inny sposób.
 4. Nie odpowiadamy za opóźnienia wynikłe z winy Poczty Polskiej lub UPS. Reklamację składamy gdy czas dostarczenia przesyłki przekroczy 2 tygodnie w przypadku Poczty Polskiej i następnego dnia w przypadku UPS.
 5. Złożenie zamówienia w naszej Pracowni równoznaczne jest z akceptacją niniejszego Regulaminu.