Regulamin/RODO

 1. Pracownia „stylowo.com” zajmuje się wyłącznie sprzedażą  wysyłkową.
 2. Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem strony WWW znajdującej się pod adresem www.stylowo.com w formie umowy zawieranej na odległość, pomiędzy składającym zamówienie, zwanym dalej Kupującym a Sprzedającym.
 3. Zamówienia przyjmujemy na formularzu zamieszczonym na stronie lub na adres mailowy: biuro@stylowo.com
 4. Po wysłaniu zamówienia poprzez formularz na stronie www.stylowo.com lub bezpośrednio na adres mailowy biuro@stylowo.com sprzedawca przystępuje do wykonania projektu zaproszenia. Kupujący otrzymuje projekt zaproszenia, akceptuje lub informuje o ewentualnych zmianach, które mają być naniesione.Po akceptacji projektu i wpłacie należności, zostaje zawarta umowa pomiędzy sprzedawcą a kupującym i następuje realizacja zamówienia, do której stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego dotyczące sprzedaży.
 5. Sprzedający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania zamówienia na każdym jego etapie w przypadku niedostępności zamówionego towaru u dostawców lub z powodu innych ważnych przyczyn ekonomicznych lub logistycznych.
 6. Jeżeli po złożeniu zamówienia lub w trakcie jego realizacji okaże się, iż zamówiony artykuł jest obecnie niedostępny, Kupujący zostanie o tym niezwłocznie poinformowany za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie przez osobę upoważnioną do kontaktu z Kupującym. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji Kupującemu przysługuje prawo anulowania zamówienia i w przypadku dokonania płatności zwrotu całkowitej kwoty.
 7. Kupujący akceptuje, że oferowane przez stylowo.com produkty są wykonywane ręcznie, co nie daje możliwości na pełną powtarzalność przedstawianej oferty. Nie jest wadą to, że zakupiony produkt może minimalnie odbiegać w szczegółach od prezentowanego na fotografii. Produkty wykonywane przez Sprzedającego na indywidualne zamówienie Kupującego, nie podlegają zwrotowi, po akceptacji prototypu.
 8. Wszystkie wzory zaprojektowane są przez stylowo.com i chronione są prawami autorskimi.
 9. Złożenie zamówienia w naszej Pracowni równoznaczne jest z akceptacją niniejszego Regulaminu.
 10. Minimalne zamówienie na zaproszenia ślubne, komunijne, na chrzest i inne to 10 sztuk, nie realizujemy zamówień na mniejsze ilości.

Przesyłanie danych:

 1. Po dokonaniu zamówienia należy przesłać na nasz adres mailowy biuro@stylowo.com wszystkie dane niezbędne do realizacji

Państwa zamówienia.

 1. Wydruk tekstu w zaproszeniach. Prosimy o przesłanie:
 • opracowanego w pliku Worda lub Notatnika tekstu Państwa zaproszeń. Może to być tekst napisany przez Państwa lub wybrany z naszych propozycji.
 • informacji odnośnie personalizacji zaproszeń tj. czy będą one personalizowanie przez nas, czy też chcą Państwo, aby zostały wykonane do ręcznego wypisania nazwisk gości.,
 • w przypadku zaproszeń spersonalizowanych Nazwiska gości do personalizacji prosimy przesłać w pliku word Umieszczone jedno pod drugim, bez tabel i dodatkowych spacji, Odmienione w formie odpowiedniej do tekstu zaproszenia
 • Tekst ma zawierać wszystko co ma być wydrukowane-pełne

Państwa dane, wierszyki itp.

 • Prosimy o przemyślenie zawartości tekstu oraz sprawdzenie czy nie ma w nim błędów-przed wysłaniem ponieważ poprawki błędów, zmiany w tekście, przesłanie innych wersji tekstu, przygotowanie tekstu w innej czcionce znacznie wydłużają czas realizacji zamówienia (oczekiwanie na każdą kolejną poprawkę to ok. 2-4 dni)
 • Teksty z Państwa danymi przesyłamy do sprawdzenia i akceptacji w pliku pdf. Nie drukujemy niczego bez ostatecznej akceptacji przesłanego przez nas pdfu, nawet jeśli zmiany są drobne !!!  Czas realizacji liczymy od ostatecznej akceptacji do druku. Po zaakceptowaniu tekstów do wydruku, nie przyjmujemy reklamacji jeśli w tekście jest błąd, wszelkie poprawki łączą się z dodatkowymi kosztami !
 • Personalizacja zaproszeń jest bezpłatna.
 • Dodatkowa wkładka do zaproszenia wykonana na białym grubszym papierze w rozmiarze dostosowanym do wybranego wzoru zaproszenia to 0,50 zł/szt.
 • Nie robimy nadruków na kopertach
 • Nie negocjujemy cen
 • W cenę zaproszeń wliczona jest koperta w kolorze białym, w kolorze ecru dopłata 0,10 zł/szt.

Realizacja zamówienia:

 1. Realizacja zamówienia trwa od 5 – 7 dni roboczych (zawsze staramy się, aby ten czas był jak najkrótszy – w razie pilnych zamówień prosimy o pytanie jaki jest obecnie czas realizacji) , czas jest liczony od chwili zaakceptowania tekstu do wydruku lub zaksięgowania płatności na naszym koncie (w zależności od tego co nastąpiło jako ostatnie). Pdf z tekstem do akceptacji przesyłamy w czasie 1-2 dni roboczych od złożenia zamówienia (najlepiej zamówienie złożyć na miesiąc przed planowanym odbiorem zaproszeń). Prosimy o przemyślenie treści oraz sprawdzenie poprawności tekstów, ponieważ zmiany tekstu, czcionki itp. znacznie wydłużają czas realizacji zamówienia.
 2. Jeśli zależy Państwu na szybszej realizacji przed zakupem zapytajcie czy będzie to możliwe.
 3. Ekspresowy czas realizacji zamówienia w 2-3 dni ( plus czas dostawy) 30% drożej – cena nie podlega negocjacji.
 4. Czas realizacji wydłuża się  jeśli zamawiacie Państwo różne wzory zaproszeń ( np. 10 zaproszeń danego wzoru a 20 zaproszeń innego wzoru).
 5. Nasza pracownia nie jest tradycyjnym sklepem stacjonarnym, zamówione zaproszenia można odebrać lub obejrzeć wzory, tylko po umówienie się drogą mailową z co najmniej kilkudniowym wyprzedzeniem.
 6. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 15. W soboty i niedziele możliwy kontakt droga mailową.

Płatność i przesyłka

 1. Płatność całej kwoty przelewem lub 50% zaliczki a reszta przy odbiorze.
 2. Wysyłka odbywa się najczęściej za pośrednictwem kuriera DPD w cenie 15 zł lub 20 zł przy opcji za pobraniem.
 3. KSIĘGI GOŚCI najczęściej wysyłamy pocztą Polską: 11 zł / 16 zł (za pobraniem) – w przypadku kuriera ceny jw.
 4. Możliwy odbiór osobisty (Katowice, Chorzów, Bytom, Radzionków, Tarnowskie Góry) – po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Dane do przelewu:

05 1050 1230 1000 0092 0193 1574 ING Bank Śląski

stylowo

ul. Męczenników Oświęcimia 26/1

41-922 Radzionków

 1. Realizujemy zamówienia na próbki -Czas realizacji zamówienia na wzory – do 14 dni roboczych (w okresie styczeń-maj czas ten może się wydłużyć). Nie wykonujemy wzorów z tekstem klienta, wzory wysyłamy z losowo wybranym nadrukiem i czcionką. Zamówiony wzór nie jest gwarancją zamówienia identycznych ze wzorem zaproszeń w późniejszym czasie. Cena wzoru to: suma cen zaproszeń plus 6 zł koszt przesyłki. Po zamówieniu należy dokonać płatności na powyższe konto podając imię i nazwisko zamawiającego, po odnotowaniu płatności przystępujemy do realizacji zamówienia. Nie wysyłamy wzorów za pobraniem.
 2. W przypadku realizacji zamówienia zaproszeń według pomysłu klienta cenę i czas realizacji uzgadniamy indywidualnie.
 3. Dane osobowe, które Państwo podają są przetwarzane tylko i wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia. Nie wykorzystujemy ich w żaden inny sposób.
 4. Nie odpowiadamy za opóźnienia wynikłe z winy Poczty Polskiej lub UPS. Reklamację składamy gdy czas dostarczenia przesyłki przekroczy 2 tygodnie w przypadku Poczty Polskiej i następnego dnia w przypadku UPS.
 5. Złożenie zamówienia w naszej Pracowni równoznaczne jest z akceptacją niniejszego Regulaminu.

POLITYKA PRYWATNOŚCI/RODO

Warunki ogólne

Niniejsza Polityka Prywatności informuje Cię o sposobach ochrony danych osobowych Użytkowników Serwisu i Klientów Sklepu internetowego www.stylowo.com, prowadzonego pod adresem http://www.stylowo.com

Administratorem danych osobowych Użytkowników Serwisu i Klientów Sklepu jest stylowo Bartłomiej Sukienik, adres siedziby: Radzionków (41-922), ul. Męczenników Oświęcimia 26/1, – dalej Administrator lub w skrócie ADO.

Zawartość stron Serwisu stanowi przedmiot praw Administratora i jest prawnie chroniona.

W celu korzystania z Serwisu musisz posiadać komputer lub urządzenie z zainstalowanym oprogramowaniem pozwalającym na przeglądanie stron internetowych oraz dostęp do Sieci Internet. Dostęp do Serwisu może odbywać się przy wykorzystaniu najpopularniejszych przeglądarek internetowych.

Strony Serwisu są wolne od treści naruszających prawa osób trzecich lub obowiązujące przepisy prawa, a w szczególności od treści zawierających informacje, które powodują lub stanowią zagrożenie prywatności lub bezpieczeństwa jakichkolwiek osób, zawierających informacje promujące nielegalne działania bądź zachowania, treści które są obraźliwe, stanowią groźbę, są nieprzyzwoite, zniesławiające lub oszczercze, wzbudzających rasizm, prześladowanie z przyczyn etnicznych, kulturowych bądź religijnych, promujących lub sprzyjających działaniom przestępczym, naruszających prawa osób trzecich, w tym prawa własności intelektualnej lub stanowiące inną formę naruszenia dóbr prawnie chronionych.

Administracja danych osobowych

Dane osobowe Klientów Sklepu i Użytkowników Serwisu są chronione i przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie danych osobowych, w tym przy uwzględnieniu zapisów i wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Sklep stosuje środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych odpowiednią i adekwatną do zagrożeń oraz kategorii danych objętych ochroną, a w szczególności zabezpiecza dane osobowe Użytkowników przed udostępnieniem ich osobom nieupoważnionym, utratą czy uszkodzeniem.

W sprawie swoich danych osobowych możesz kontaktować się z Administratorem poprzez zapytanie zgłoszone na adres e-mail: biuro@stylowo.com

Stylowo zbiera i wykorzystuje dane o swoich Klientach pozyskane od osób, których te dane dotyczą, w następstwie rejestracji przez nich konta w Serwisie, składania i realizacji zamówień lub korzystania z określonych funkcjonalności Serwisu. Źródłem pochodzenia danych są informacje podane przez Klienta, w tym dane podane za pośrednictwem formularzy dostępnych na stronie internetowej Sklepu. Podanie danych odbywa się dobrowolnie i warunkach swobody podejmowania decyzji.

W procesie zbierania i przetwarzania Twoich danych kierujemy się zasadami: rzetelności, przejrzystości, postępowania zgodnego z prawem, ograniczonego do konkretnego celu przetwarzania, zasadą minimalizacji danych (zbieramy dane niezbędne do realizacji w niezbędnym czasie określonego celu przetwarzania), ich prawidłowości, przechowywania w formie umożliwiającej identyfikację Ciebie, przez okres nie dłuższy, niż jest to niezbędne do celu przetwarzania (zasada ograniczonego przechowywania), bezpieczeństwa przetwarzania, w warunkach zapewniających integralność i poufność danych.

Twoje dane osobowe w postaci: imienia i nazwiska, adresu e-mail, telefonu, adresu korespondencyjnego, adresu dostawy, nazwy firmy, numeru NIP firmy, nr rachunku bankowego, nazwy banku wybranego w sposobie płatności, przetwarzane są w następujących celach:

utworzenia przez Ciebie i utrzymywania Twojego konta w Serwisie, w tym umożliwienia Ci korzystania z funkcjonalności Serwisu, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO),

wykonania umowy, której jesteś stroną lub podjęcia na Twoje żądanie działań przed zawarciem umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO,

potwierdzenia przyjęcia zamówienia i wypełnienia innych obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w tym prowadzenia ksiąg rachunkowych i dokumentacji podatkowej, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO, w związku m.in. z art. 74 ust. 2 ustawy o rachunkowości,

dochodzenia roszczeń wynikających z zawartej umowy lub z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej, co stanowi prawnie uzasadniony interes przetwarzania danych przez ADO, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO,

w przypadku udostępnienia danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej, w tym zamówienia Newsletter – realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora polegającego na prowadzeniu marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług drogą elektroniczną lub telefoniczną, w oparciu o Twoją zgodę, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO.

Zbierane informacje o charakterze informatycznym (takie jak: adres IP, typ przeglądarki i system operacyjny komputera) pozwalają nam dostosowywać strony naszego Sklepu i Serwisu do urządzenia, z którego korzystasz i zapewniają bezpieczeństwo transakcji.

Podanie danych służących realizacji zamówienia jest wymogiem prawnym i niezbędnym warunkiem zawarcia umowy sprzedaży i jej wykonania przez Sklep.

Podanie danych osobowych w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora polegającego na prowadzeniu marketingu bezpośredniego produktów lub usług Administratora jest dobrowolne.

Marketing bezpośredni wykonywany jest zgodnie z art. 172 ust. 1 i nast. ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo Telekomunikacyjne oraz zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Podanie danych w celu utworzenia i utrzymywania konta w Serwisie jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji tego celu. Niepodanie danych uniemożliwi założenie konta. Podanie danych w celu korzystania z innych funkcjonalności Serwisu jest dobrowolne a nie podanie ich uniemożliwi skorzystanie z określonych uprawnień lub funkcjonalności.

Odbiorcą Twoich danych osobowych będą podmioty powiązane ze Stylowo oraz pracownicy, współpracownicy i osoby świadczące usługi dla Administratora i podmiotów powiązanych, którym Administrator powierzy przetwarzanie danych lub których upoważni do ich przetwarzania, w szczególności osoby wspierające Administratora w prowadzeniu Serwisu, w wykonaniu umowy dostawy towaru, w tym zakresie usług IT, usług transportowych i operacji płatniczych.

Nie zamierzamy przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

W oparciu o Twoje dane osobowe nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje, w tym poprzez profilowanie.

Zmiana i usuwanie danych osobowych

Masz prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, gdy są one nieprawidłowe. W przypadkach określonych przepisami prawa przysługuje Ci prawo do żądania usunięcia Twoich danych, żądania ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją, przysługuje Ci prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych, w przypadku gdy podstawą ich przetwarzania jest uzasadniony interes prawny ADO (art. 6 ust. 1 lit f RODO). Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingu bezpośredniego, w tym profilowania.

Twoje dane będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa, do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń wynikających z zawartej umowy lub z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej. W zakresie obowiązków związanych z prowadzeniem ksiąg rachunkowych i dokumentacji podatkowej Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres przechowywania dokumentacji księgowej i podatkowej wynikający z przepisów prawa. Dane udostępnione w celach marketingowych lub w celach utrzymywania konta w Serwisie będą przechowywane do czasu wycofania zgody. Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej cofnięciem, ani na prawidłowość czynności stanowiących realizację określonego celu przetwarzania.

Po zakończeniu przetwarzania Twoich danych osobowych w pierwotnym celu, dane te nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.

Zgromadzone przez nas dane osobowe widoczne są po zalogowaniu się do Twojego konta. Możliwa jest ich edycja oraz usunięcie za pośrednictwem obsługi naszego Sklepu. Aby zmienić lub usunąć dane osobowe prosimy o przesłanie stosownej wiadomości e-mail na adres biuro@stylowo.com lub listownie na adres firmy Stylowo, ul. Męczenników Oświęcimia 26/1, 41-922 Radzionków.

Ochrona prywatności

Stylowo posiada środki bezpieczeństwa, chroniące dane użytkowników przed ich utratą, modyfikacją lub niewłaściwym wykorzystaniem. Zobowiązujemy się chronić wszelkie informacje ujawnione nam przez Klientów zgodnie z normami ochrony bezpieczeństwa i zachowania poufności.

Nie monitorujemy i nie weryfikujemy informacji na temat wieku swoich klientów. Z zastrzeżeniem właściwych przepisów prawa osoby niepełnoletnie nie powinny wysyłać żadnych informacji, dokonywać zamówień ani subskrybować usług świadczonych przez nasz Serwis bez wiedzy i zgody swoich rodziców lub opiekunów, w tym bez ich zgody na przetwarzania danych osobowych osób, nad którymi sprawują pieczę.

W przypadku naruszenia przez nas przy przetwarzaniu Twoich danych osobowych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Polityka cookies

Nasza strona internetowa wykorzystuje również pliki Cookies. Pliki te używane są w celu zapewnienia prawidłowego działania naszego Sklepu, ale również w celach marketingowych oraz statystycznych. Pozwala to na utrzymanie najwyższej jakości oferowanych i świadczonych usług.

Pliki Cookies (nazywane również ciasteczkami) to małe pliki tekstowe zapisywane przez serwery www na komputerze użytkownika. Ich zawartością są dane informatyczne na temat serwisu (domeny), z którego pochodzą, czas przechowywania na dysku użytkownika oraz ich unikalny numer.

W naszym Serwisie wykorzystujemy poniżej określone pliki Cookies w następujących celach:

Pliki zapewniające prawidłowe działanie witryny

Pliki pozwalające na prawidłowe logowanie w Sklepie, nawigowanie po jego stronach oraz dokonywanie zakupów

Pliki pozwalające na zapisanie sesji użytkownika na naszej stronie

Pliki zapewniające bezpieczeństwo transakcji dokonywanych w sklepie

Pliki zapewniające dostosowanie strony do indywidualnych potrzeb użytkownika i używanego przez niego urządzenia

Pliki umożliwiające tworzenie statystyk i analiz dotyczących ruchu na stronie internetowej

Pliki umożliwiające integracje z serwisami społecznościowymi.

Wybrane pliki Cookies mogą pochodzić od firm trzecich współpracujących z Serwisem jak np. Google lub Facebook. Pliki Cookies dzielą się również ze względu na ich czas przechowywania. Mogą to być pliki sesyjne pozostające na Twoim urządzeniu jedynie podczas korzystania ze stron Sklepu oraz pliki stałe, pozostające na Twoim urządzeniu do momentu, w którym je usuniesz. Wyłączenie lub usunięcie plików Cookies nie ogranicza możliwości oglądania treści dostępnych na stronach naszego Sklepu, ale może spowodować utrudnienia w korzystaniu z niektórych usług świadczonych przez nasz Sklep, a w szczególności tych, które wymagają logowania.

Masz możliwość zmienić ustawienia dot. ciasteczek lub je usunąć. Poziom ochrony przed Cookies ustawia się w każdej przeglądarce, aż do całkowitego blokowania plików Cookies. Zwiększa to poziom bezpieczeństwa i ochrony danych, ale może także uniemożliwiać niektóre funkcje, np. zalogowanie się na konto.

W celu zarządzania ustawieniami cookies wybierz z poniższej listy przeglądarkę internetową, której używasz i postępuj zgodnie z instrukcjami:

Google Chrome.

Należy kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia > Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji „Prywatność” trzeba kliknąć przycisk Ustawienia treści. W sekcji „Pliki cookie” można zmienić następujące ustawienia plików Cookie: usuwanie plików Cookie, domyślne blokowanie plików Cookie, domyślne zezwalanie na pliki Cookie, domyślne zachowywanie plików Cookie i danych stron do zamknięcia przeglądarki, określanie wyjątków dla plików Cookie z konkretnych witryn lub domen.

Internet Explorer 6.0 i 7.0

Z menu przeglądarki (prawy górny róg): Narzędzia > Opcje Internetowe > Prywatność, przycisk Witryny. Suwakiem ustawiamy poziom, zmianę zatwierdzamy przyciskiem OK.

Mozilla Firefox

Z menu przeglądarki: Narzędzia > Opcje > Prywatność. Uaktywnić pole Program Firefox: „będzie używał ustawień użytkownika”. O ciasteczkach (cookies) decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Akceptuj ciasteczka.

Opera

Z menu przeglądarki: Narzędzie > Preferencje > Zaawansowane. O ciasteczkach decyduje zaznaczenie – bądź nie – pozycji Ciasteczka.

Safari

W menu rozwijanym Safari trzeba wybrać Preferencje i kliknąć ikonę Bezpieczeństwo.

W tym miejscu wybiera się poziom bezpieczeństwa w obszarze ,,Akceptuj pliki cookie”.

Brak zmiany ustawień oznacza akceptację dla stosowanych w Serwisie Cookies.

Postanowienia końcowe

Niniejsza Polityka Prywatności nie obejmuje informacji dotyczących usług lub towarów innych podmiotów niż Administratora danych, które zostały zamieszczone na stronach Serwisu komercyjnie, gościnnie, na zasadach wzajemności lub niesłużących osiągnięciu efektu handlowego.

Administrator danych nie odpowiada za działania lub zaniechania Użytkowników, skutkiem których Administrator danych przetwarza podane przez nich dane osobowe w sposób określony w niniejszej Polityce Prywatności.

Administrator danych zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian, wycofania lub modyfikacji funkcji lub właściwości stron internetowych Serwisu/Sklepu, a także zaprzestania działalności, przeniesienia praw do Serwisu/Sklepu oraz dokonania wszelkich czynności prawnych dozwolonych przez obowiązujące przepisy prawa. Wszelkie czynności dokonywane przez Administratora danych nie mogą naruszać praw Użytkownika.

Administrator zastrzega też prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności, jeśli wymagać tego będą przepisy prawa lub zmiany wprowadzane na Platformie. O stosownych zmianach oraz dacie ich wejścia w życie Administrator danych powiadomi Użytkowników, w szczególności poprzez zamieszczenie komunikatu na stronie Platformy.

Data określona poniżej jest datą obowiązywania Polityki Prywatności w ostatniej wersji.

Data: 24 maja 2018 r.